+48 697 244 144 [email protected]

Stopa Upya

Biomechaniczna proteza stopy Upya – odtwarza naturalny ruch ludzkiej stopy.
Jesteśmy wyłacznym dystrybutorem STOPY UPYA na Polskę.

Stopa upya

Upya dynamiczna stopa to odpowiedź na potrzeby pacjentów poszukujących wygodnej, dynamicznej i co najważniejsze ekonomicznie dostępnej Stopy protezowej. Wyróżna się ponadprzeciętną dynamiką. To produkt w pełni biomechaniczny: odwzorowuje najlepszą możliwą konstrukcję – ludzki szkielet! Zapewnia niespotykany komfort: dzięki specyficznej geometrii i użytym materiałom. Upya zapewnia przedłużoną trwałość dzięki wymiennym częściom.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Exoneo, producenta stopy protezowej Upya w Polsce. Stopa protezowa Upya oferuje znaczną przewagę specjalistom ortopedycznym: możliwość łatwiejszego zarządzania zapasami przy niższych kosztach. Każdą stopę można zdemontować, a wszystko, czego potrzeba, to części zamienne do montażu nowej stopy. Z Upya nigdy nie będziesz zaskoczony, zapewniając najwyższą satysfakcję swoim pacjentom.

Wymienne części

Wszystkie części stopy są wymienne, więc w przypadku zużycia można wymienić. Po wymiane danej części stopa sprawuje się równie dobrze jak nowa.

Regulowany rozmiar

To regulowana stopa w zakresie od 25 do 28 cm (rozmiary 38/39 do 43/44). Innymi słowy, tą samą stopę  możesz dopasować do  pacjenta, którego rozmiar stopy wynosi 38 cm jak i 44 cm, lub dobrać odpowiednio prawą lub lewą stronę.

Zarządzanie towarem niższym kosztem

Nasza bioniczna stopa to  możliwość łatwiejszego zarządzania zapasami przy niższych kosztach. W rzeczywistości każdą stopę można rozmontować i zastąpić odpowiednimi częściami, dzięki czemu  nigdy nie będziesz nie przygotowany do zrealizowania zamówienia.

Ta sama stopa

od 25 do 28 cm

i od 60 do 110 kg

Jak to działa?

Zasada działania stopy protezowej - komfort użytkowania

Komfort użytkowania!

Uderzenie pięty jest miękkie i wygodne.

Zasada działania stopy protezowej - stabilna konstrukcja

Czuj się pewnie!

Bardzo stabilna konstrukcja zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Zasada działania stopy protezowej - duży zakres ruchu

Jeszcze większa mobilność

Szeroki zakres ruchu przodostopia, zapewnia niesamowite doznania.

Zasada działania stopy protezowej - duża dynamika chodu

Dynamika chodu

Duża dynamika chodu, dzięki energii zgromadzonej przez ostrze z włókna szklanego