+48 697 244 144 [email protected]

Wkładki ortopedyczne FREZOWANE

Jesteśmy producentem INDYWIDUALNYCH wkładek ortopedycznych frezowanych marki PIEDO

Wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne na indywidualne zamówienie

Nasze przedmioty z zakresu zaopatrzenia medycznego wykonujemy z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii. Specjalistyczne maszyny pozwalają nam szybko i precyzyjnie stworzyć indywidualne produkty. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów (sklepów medycznych, pracowni ortopedycznych). Proces produkcji  zaopatrzenia ortopedycznego jest tak zorganizowany, aby był jak najbardziej efektywny i sprawny.

Aby móc wykonać indywidualne wkładki ortopedyczne potrzebne jest precyzyjne i dokładne badanie stóp. Najlepiej wykonać je na urządzeniach diagnostycznych:
Skaner 3D (Podoskan) lub Platforma /Mata tensometryczna.

Mechanizmy oddziaływania wkładek

Do zadań wkładek należą:

  • utrzymanie sprawności stóp,
  • korekcja nieprawidłowego ustawienia stopy,
  • prawidłowa dystrybucja ciężaru ciała na powierzchnię stóp,
  • odciążenie przeciążonych miejsc,
  • zwiększenie amortyzacji.

Jak to robimy?

Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii. Wykwalifikowany i doświadczony personel w połączeniu z nowoczesnym zapleczem narzędzi diagnostycznych, to gwarancja jakości wykonywanych przez nas wkładek.
Wkładki frezowane powstają przy użyciu obrabiarek CNC, które projektujemy i budujemy w jednym z naszych działów. Technologia ta zapewnia bardzo dużą dokładność oraz estetykę wykonania. Do stworzenia projektu używamy skanu 3D stopy, co w połączeniu z precyzją pracy maszyn CNC daje idealnie dopasowaną do stopy wkładkę. Istnieje możliwość spersonalizowania wkładek pod względem wizualnym – papiery transferyjne.