+48 697 244 144 [email protected]

Partner dla SPECJALISTÓW

Profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie podmiotów ortopedycznych

Jesteśmy profesjonalnym i kompleksowym dostawcą dla podmiotów ortopedycznych. Firma Astend sp. z o.o. , zajmuje się zaopatrzeniem pracowni ortopedycznych, sklepów medycznych, gabinetów podologicznych oraz placówek fizjoterapeutycznych. Naszym głównym celem jest zaspokojenie wymagań i potrzeb rynku ortopedycznego i protetycznego poprzez kompleksową i wszechstronną ofertę. 

Proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które są tworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii, starannie wykonane z dbałością o detale, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i wsparcie. Nasze specjalistyczne maszyny pozwalają nam szybko i precyzyjnie tworzyć indywidualne artykuły, dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Pomożemy rozwinąć Twój biznes

Jako firma, wiemy, jak ważne jest śledzenie najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie ortopedii. Nasz zespół specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę, aby móc dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. Ponadto, oferujemy wsparcie techniczne i doradztwo, aby pomóc naszym klientom w wyborze odpowiednich artykułów.

Zaufali nam

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Jesteśmy gotowi zaspokoić Twoje potrzeby dotyczące zaopatrzenia ortopedycznego. Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Astend sp. z o.o.

Do kogo dedykujemy Astend:

sklepy medyczne, pracownie ortopedyczne, fizjoterapeuci