+48 697 244 144 [email protected]

Pianki do FREZOWANIA

Pianki do Frezowania

Pianki do frezowania EVA

Wiedząc, jak istotne jest zadowolenie klientów, oferujemy tylko najlepsze i bardzo trwałe materiały do produkcji indywidualnych wkładek ortopedycznych jakimi są pianki EVA. Połączenie kopolimeru etylenu i octanu winylu daje termoplastyczny materiał odporny na wielokrotne odkształcanie przy jednocześnie łatwej obróbce mechanicznej. Pianki EVA są wyjątkowym tworzywem, które od lat zdobywają uznanie w branży ortopedycznej. Dzięki swojej niezrównanej elastyczności, trwałości i doskonałym właściwościom amortyzacyjnym, są idealnym wyborem do produkcji indywidualnych wkładek ortopedycznych. Nasze pianki EVA są starannie wyselekcjonowane, a ich doskonałe właściwości sprawiają, że wkładki ortopedyczne mogą być precyzyjnie wyfrezowane i dopasowane do kształtu stopy każdego klienta, zapewniając maksymalny komfort i właściwości korygujące. Bloki materiału różnią się od siebie twardością, elastycznością a także absorbcją wstrząsów i dobierane są w zależności od zapotrzebowania i przeznaczenia finalnego produktu.

Materiały do frezowania wkładek- pianki typu EVA

Materiał do frezowania wkładek „Green” o pojedynczej, małej gęstości z zelówką, gwarantujący doskonałą kompresję. Materiał idealny do sportowych oraz standardowych wkładek (do 65kg). Wskazany do korekcji stóp: płaskich, płasko-koślawych, szpotawych, wydrążonych

DANE TECHNICZNE:

CHARAKTERYSTYKA:

grubość: 30 mm
Skala twardości (shore): 35

Czarna podstawa, grubość (zelówka): 1,5 mm

Doskonała kompresja, materiał idealny do sportowych oraz standardowych wkładek (do 65kg)

 

Materiał do frezowania wkładek „Blue” o pojedynczej gęstości z zelówką. Materiał idealny do standardowych wkładek (do 85kg). Wskazany do korekcji stóp: płaskich, płasko-koślawych, szpotawych, wydrążonych.

DANE TECHNICZNE: CHARAKTERYSTYKA:

grubość: 30 mm
Skala twardości (shore): 45

Czarna podstawa, grubość (zelówka): 1,5 mm

Do korekcji dla ludzi, do standardowych wkładek (do 85kg)

 

Materiał do frezowania wkładek „Yellow” o pojedynczej, gęstości z zelówką, gwarantujący doskonałą stabilność. Materiał idealny do stóp zmienionych chorobowo, bardzo komfortowy, trwały i wydajny. Wskazany do korekcji stóp: płaskich, płasko-koślawych, szpotawych, wydrążonych

DANE TECHNICZNE: CHARAKTERYSTYKA:

DANE TECHNICZNE:
grubość: 30 mm
Skala twardości (shore): 20

Czarna podstawa, grubość (zelówka): 1,5 mm

Do stóp zmienionych chorobowo, wydajny, trwały , komfortowy

 

Materiał do frezowania wkładek „Rainbow” o różnej gęstości, gwarantujący stabilność i lekkość bez uszkodzeń tkanek. Wskazany do korekcji stóp: płaskich, płasko-koślawych, szpotawych, wydrążonych.

DANE TECHNICZNE: CHARAKTERYSTYKA:

grubość: 30 mm
Skala twardości (shore): 40

Pianka górna niebieska: 10mm

Pianka jasnoniebieska, zielona oraz żółta: 4mm

Pianka czerwona: 8mm

Gwarantuje stabilność i lekkość bez uszkodzeń tkanek